• autor: Anonim
511
Piosenki The Ramsey Lewis Trio: Slippin Into Darkness,The andquot;Inandquot; Crowd,Wade in the Water,Santa Claus Is Coming To Town,Lonely Avenue,Look-A-Here,God Rest Ye Merry Gentlemen,Bold and Black,Second Thoughts,Since I Fell for You,The In Crowd,The In Crowd,The - In- Crowd,A Hard Days Night,Here Comes Santa Claus. Albumy The Ramsey Lewis Trio: The Greatest Hits, Sound Of Christmas, Time Flies, In Person 1960-1967
Tagi: #koncert #trio #piano #and #jazz #soul #lewis #ramsey #instrumental #blues #rhythm

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.