koncert The Fabulous Thunderbirds

Opublikowany 2010-07-05 23:44:59

  • autor: Anonim
656
Piosenki The Fabulous Thunderbirds: Powerful Stuff,Tuff Enuff,Marked Deck,Shes Tuff,Wrap It Up,Look at That,Rock This Place,My Babe,Why Get Up,How Do You Spell Love?,Full Time Lover, Look at That,The Crawl,Walkin to My Baby,Wait on Time,I Believe Im in Love. Albumy The Fabulous Thunderbirds: Tuff Enuff, Portfolio, Hot Stuff: The Greatest Hits, Collection

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.