koncert Snooky Pryor

Opublikowany 2010-06-24 23:54:58
piotras20
571
Piosenki Snooky Pryor: Telephone Blues,Crazy Bout My Baby,Why You Want To Do Me Like That,Look What You Do To Me,In This Mess,Cheatin and Lyin,Boogie Twist,Work With Me Annie,Thats The Way To Do IT,Goin Back To Arkansas,Nine Below Zero,Cryin Shame,Come On Down To My House,Headed South,Gonna Have a Good Time. Albumy Snooky Pryor: Mind Your Own Business,Snooky, Shake My Hand, Too Cool To Move

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.