koncert Sage Francis

Opublikowany 2010-05-24 12:26:30

DELETED_9D4FB_emik1
572
Piosenki: Sea Lion, Crack Pipes, Broken Wings, Dance Monkey, Escape Artist, Gunz Yo, Inherited Scars, The Buzz Kill, Climb Trees, Crumble, Product Placement, Personal Journalist, Slow Down Gandhi, Bridle, Agony in Her Body. Albumy: A Healthy Distrust, Personal Journals, Human The Death Dance, Sick Of Waging War

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.