• autor: Anonim
512
Piosenki Putrevore: Obscene Devourment unmixed,The Skies Vomit Sulphur unmix,Pale Bare Skull,Aeon Leviathan,The Skies Vomit Sulphur,Torn From The Abzu unmixed,They Return,As They Return unmixed,Torn from the Abzu,As They Return,Dark Surgery of the Ancients,From Depths Monstrous,Obscene Devourment. Albumy Putrevore:
Tagi: #koncert #heavy #metal #death #brutal #school #old #putrevore

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.