• autor: Anonim
605
Piosenki Pee Wee Crayton: Put It Where You Want It,Every Dog Has His Day,Telephone is Ringing,Blues After Hours,Blues In The Ghetto,Daybreak,Texas Hop,Do Unto Others,Early Hours (Instrumental),Blues At Daybreak,You Know Yeah,Early Hours,Runnin Wild,Telephone is Ringin,Red Rose Boogie. Albumy Pee Wee Crayton: Early Hour Blues, Vol. 2: Blues Guitar Magic,Complete Aladdin; Imperial Recordings, Modern Legacy, Things I Used to Do
Tagi: #koncert #texas #and #guitar #jazz #blues #killers #pee #wee #rhythm #crayton

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.