szalej1
476
Piosenki Patrick Street: Walshs Polkas,Martin Wynnes/Jackie Colemans/Malynns Fancy, Sorry to Part/Old Apples In Winter/Cherish the La,The Long Acre/ Cuz Teahans,Sergeant Small,The Return of Spring/The Mountain Path,The Boys of Malin/John Stensons Nos. 1; 2,Erin Go Bragh,Seanamhac Tube Station,Moorlough Shore,The Galway Shawl,Music for a found Harmonium,Down the Broom/The Gatehouse Maid/Mulvihills,The Rich Irish Lady,Happy to Meet,Na Ceannabhain Bhana/Paidin O Raifeartaigh. Albumy Patrick Street: Irish Times, Cornerboys,On the Fly, Street Life
Tagi: #koncert #patrick #street #celtic #folk #irish #traditional

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.