koncert Matia Bazar

Opublikowany 2010-05-22 19:24:21

DELETED_942A8_leja
553
Piosenki: Ti sento, Solo tu, Vacanze romane, Elettrochoc, Souvenir, Stasera che sera, Per unora damore, Il video sono io, Tu Semplicita, Cavallo bianco, Mister Mandarino, Cose, Brivido caldo, Aristocratica, Angelina. Albumy: Melancholia, Gold, Radiomatia, Tango

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.