koncert Lynn Hilary

Opublikowany 2010-07-06 23:00:02
  • autor: Anonim
681
Piosenki Lynn Hilary: Anyway the wind blows,Shona Mara,Melody of Life,Road to Glory,Sunset Of Gold (with Don Mescall),Swimming In the Barrow,Riverdance,Take Me With You,Angel Doves,Sunset Of Gold (acoustic version),Carolina Rua,What Makes the Sunset?,Lift The Wings,Sunset of Gold,Erin Beo. Albumy Lynn Hilary: Take Me With You

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.