koncert Llewellyn

Opublikowany 2010-07-07 17:10:13
  • autor: Anonim
765
Piosenki Llewellyn: The Elven tree,The Healing Waterfall,Just for Today I will not worry,Sparkling Spiders Web,Violet Contemplation,Green Gassho,Yellow Kanji,Just for Today I will be grateful,Singer in the Stream,Just for Today I will honour,The Faerie Mound,The Faerie Queen,Reiki Gold,White Light,The Faerie Ring. Albumy Llewellyn: Natural Sounds Gold,Reiki Gold, FaerieLore: Journey to the Faerie Ring, Music for Reiki Healing

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.