koncert Kill

Opublikowany 2010-06-12 22:30:17

minewra
807
Piosenki Kill: Spear the redeemer of man,hellish lust,Violent Devastation,Anti-cosmic Thunderstorm,Rites of bestial impurity,Of Anger,no catharsis,Fucking destruction,Eternal damnation,Deathmessiah,Inverted Funeral,417,Below,Summoning of Flames,Morbid Curse. Albumy Kill: Superdragsmackheadpsychoplasticgogopunk

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.