koncert John Jackson

Opublikowany 2010-06-28 16:40:12

Piosenki John Jackson: Railroad Bill,Bad Things Happen All The Time,Fifteen Minutes,Through the Glass,No Alibi,Painted Lady,Cindy,Spanish Lullabies,Mission Creep,You Should Be With The Woolwich,Fire,Goodbye Booze,Green,Red River Blues,Bear Cat Blues. Albumy John Jackson: Bad Things Happen All The Time, Country Blues; Ditties, Front Porch Blues, Dont Let Your Deal Go Down

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.