koncert Iced Earth

Opublikowany 2010-05-21 08:12:18

fres
530
Piosenki: I Died for You, Watching Over Me, Melancholy (Holy Martyr), The Hunter, Angels Holocaust, Pure Evil, Stormrider, Dark Saga, Burning Times, A Question of Heaven, Ten Thousand Strong, Iced Earth, Desert Rain, Wolf, Vengeance Is Mine. Albumy: The Dark Saga, Something Wicked This Way Comes, Horror Show, Night of the Stormrider

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.