koncert Heinous Killings

Opublikowany 2010-07-09 02:49:59
  • autor: Anonim
670
Piosenki Heinous Killings: Nailed Cranium,Infection Consumed,vaginal impalement,Skinned Alive In Acid,Nailed C,Hung With Barbwire,Chopped Up In A Body Bag,Dissected Spinal Cord,Possessed To Kill,Only The Torso Remain,beating her to deformity,Hung Wit,Strangled By Intestines,Severe throat stabs,Asphyxiating Soil. Albumy Heinous Killings: Hung With Barbwire

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.