koncert Giniling Festival

Opublikowany 2010-06-23 12:40:06
polaa
420
Piosenki Giniling Festival: Siling Giniling,Titsers Enemy No. 1,Letter To Angelina Jolie,Experimental #2 (LIVE),Holdap,Holdap (the Carlos Antonio Garcellano Story),Bano (LIVE),hari ng metal,Mabuhay Lahat Ng Single,Experimental #1 (LIVE),Tsong (Boypren mo Pokpok),Psyscho,Hari Ng Metal (LIVE),Psycho Sya,Sirang Plaka. Albumy Giniling Festival:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.