koncert Gershon Kingsley

Opublikowany 2010-07-05 20:40:12

  • autor: Anonim
675
Piosenki Gershon Kingsley: Pop Corn,Nowhere man,Scarborough fair,The First Step,Twinkle,Popcorn,Hey,Sunset Sound,For Alisse Beethoven,Popcorn (Original),Paperback rider, Hey,Hey,Hey,Sheila,Trumansburg whistle, twinkle,Paperback Writer. Albumy Gershon Kingsley: Music to Moog By, Music To Moog By Gershon Kingsley, First Moog Quartet, God Is a Moog

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.