koncert Digimon Adventure

Opublikowany 2010-05-23 08:09:11

Piosenki: Brave Heart, Butterfly, Leb deinen Traum, Devimon, Ich bleib bei dir, Sem titulo, Wir werden siegen, Vertrau mir, Unser Stern, Butter - Fly (Boys), Lass mich nicht allein, Du bist mein Digimon, Brave Heart (Digivolution Theme), VERSION UP ~Izumi Koushirou no Theme~, Unsere Digiwelt. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.