koncert Blackmores Kingdom

Opublikowany 2010-06-28 08:40:04
tygrysisa
586
Piosenki Blackmores Kingdom: Minstrel Hall,Scarbourgh Fair,The Trees They Do Grow,Greensleeves,Unquest Grave,Sylvie,A Maid Beddlam,The Monagham,MeMIngen,Ancient Sojourn,Lullaby,Wind Dance Of The Fairies,Sovay,All Things Are Quite Silent,When I Was On Horseback. Albumy Blackmores Kingdom:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.