• autor: Anonim
736
Piosenki Asie Payton: Back To The Bridge,Please Tell Me You Love Me,Whyd You Do It,I Love You,Do Me Right,Asies Story,Watch Yourself,Nobody But You,Worried Life,Livin In So Much Pain,I Got A Friend,1000 Years,Need My Help,All I Need Is You,You Got Me Doin Things. Albumy Asie Payton: Just Do Me Right, Worried
Tagi: #koncert #male #delta #fat #hill #country #blues #vocalists #possum #mississippi #payton #asie

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.