Komputer HP PRO-VIP KV562EA (Windows XP)

Opublikowany 2009-11-12 15:25:19

viper134
836
Komputer HP PRO-VIP KV562EA (Windows XP) Procesor: 2,8 GHZ Dysk twardy: 250GB Pamięć: 2GB Karta graficzna: ATI RADEON 3100 Karta Muzyczna: ADI 1884 Klawiatura+Mysz: TAK Napęd optyczny: Nagrywarka DVD DL + Lightscribe

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.