Kim Kllstrm Lyon piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 02:51:11

leksi
701
Piłkarz Lyon. Urodzony w Göteborg, Sweden. Data urodzenia: August 28, 1982. Narodowość: Swedish. Wzrost: 185cm. Waga: 84kg. Pozycja: Midfielder [C]. Numer na koszulce: 6. Poprzednie kluby: Partille IF > BK Hacken > (€1.35m) Djurgardens > (€2m) Rennes > (€7m) Lyon.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.