Kill tapety

Opublikowany 2010-06-08 18:20:17

Piosenki Kill: Rites of bestial impurity,Violent Devastation,417,Anti-cosmic Thunderstorm,no catharsis,hellish lust,Eternal damnation,Spear the redeemer of man,Deathmessiah,Of Anger,Fucking destruction,Below,Inverted Funeral,Summoning of Flames,Morbid Curse. Albumy Kill: Superdragsmackheadpsychoplasticgogopunk

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.