Kate McGarrigle zespół

Opublikowany 2010-06-27 17:15:04
metalmania
647
Piosenki Kate McGarrigle: Swimming Song,Complainte Pour Ste Catherine,Foolish You,Prends Ton Manteau,Heart Like a Wheel,Avant la Guerre,La Belle SEst Etourdie,Winter Lady,En Filant Ma Quenouille,Jigsaw Puzzle of Life,Naufragee du Tendre,Go Leave,Cheminant a la Ville,Travellin on for Jesus,Kiss and Say Goodbye. Albumy Kate McGarrigle: La Vache Qui Pleure, The McGarrigle Hour

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.