Karel Poborsk piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 04:50:50

Urodzony w Ceske Budejovice, Czech Republic. Data urodzenia: May 30, 1972. Narodowość: Czech. Wzrost: 175cm. Pozycja: Attacking Midfielder [R]. Numer na koszulce: 8. Poprzednie kluby: SK Sporting > Viktoria Zizkov > Slavia Prahaue > (€5.1m) Manchester United > (€2.9m) Benfica > (€1.1m) Lazio > Sparta Praha > Ceske Budejovice > Retired in 2007.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.