metalmania
583
Piosenki: W boru Kalinka, Taniec Chasydzki, Do Ciebie Kasiuniu, Baba w Piekle, Sowa, Bystra Woda, Niolam Kochanecka, U Mojej Matecki, Pada Deszczyk, Kto Sie Zani, Maydow, Cozes Ty Kasiu, Czerwone Jabluszko, Polka Szydlowiecka, Zurawie. Albumy: WYMIXOWANIE, Wiosna Ludu, Kapela Ze Wsi Warszawa
Tagi: #warszawa #wsi #polish #galeria #folk #kapela #ethno #slavic

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.