Juventus piłka nożna Mauro Germn Sierra Camoranesi

Opublikowany 2010-01-06 04:28:56
toma_s
690
Piłkarz Juventus. Urodzony w Tandil, Buenos Aires, Argentina. Data urodzenia: October 04, 1976. Narodowość: Italian. Wzrost: 177cm. Waga: 70kg. Pozycja: Attacking Midfielder [R, L]. Numer na koszulce: 16. Poprzednie kluby: Tandil > Santos Laguna > Banfield > Cruz Azul > Verona > (co-owned by Juventus) > (€4.5m for outright ownership) Juventus.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.