Juskowiak Andrzej Mieczysaw Erzgebirge Aue gol

Opublikowany 2010-01-06 03:03:57

Piłkarz Erzgebirge Aue. Urodzony w Gostyń, Poland. Data urodzenia: November 03, 1970. Narodowość: Polish. Wzrost: 185cm. Waga: 82kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 9. Poprzednie kluby: Kania Gostyn > Lech Posen > Sporting > Olympiakos > Borussia Mönchengladbach > Energie Cottbus > MetroStars > Aue.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.