Jos Jess Rodrguez de Corona Cruz Azul tapety

Opublikowany 2010-01-06 04:32:38

fres
515
Piłkarz Cruz Azul. Urodzony w Guadalajara, Jalisco, Mexico. Data urodzenia: January 26, 1981. Narodowość: Mexican. Wzrost: 181cm. Waga: 82kg. Pozycja: Goalkeeper. Numer na koszulce: 1. Poprzednie kluby: Atlas > Tecos UAG > Cruz Azul.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.