Johnny Jenkins galeria

Opublikowany 2010-06-21 21:40:18
Piosenki Johnny Jenkins: I Dont Want No Woman,Walk On Guilded Splinters,Walk on Gilded Splinters,Down Along The Cove,I Walk on Guilded Splinters,My Love Will Never Die,Leaving Trunk,Spunky,Tribute To A King,I Walk On Gilded Splinters,Rollin Stone,Sick and Tired,Dimples,Rollin Stone,Blind Bats And Swamp Rats. Albumy Johnny Jenkins: Ton-Ton Macoute!, All In Good Time, Handle With Care, Ton Ton Macoute

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.