Joan Jett and the Blackhearts zespół

Opublikowany 2010-05-23 10:02:01
martyna11
704
Piosenki: Bad Reputation, I Hate Myself for Loving You, I Love Rock N Roll, Crimson and Clover, I Love Rock N Roll, Victim of Circumstance, Cherry Bomb, Make Believe, I Love RocknRoll, I Love Rock and Roll, Fake Friends, Little Liar, Everyday People, Love Is Pain, Light of Day. Albumy: Up Your Alley, Fit To Be Tied, I Love Rock; Roll, I Love Rock N Roll

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.