Javier Navarrete zespół

Opublikowany 2010-05-24 07:17:53

fres
570
Piosenki: Long, Long Time Ago, Mercedes Lullaby, Pans Labyrinth Lullaby, The Labyrinth, A Princess, A Tale, The Funeral, Guerrilleros, Rose, Dragon, The Refuge, Not Human, Ofelia, A Book of Blood, The Fairy And The Labyrinth, Three Trials. Albumy: Pans Labyrinth, Pans Labyrinth Extended Edition

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.