Jankovi Boko Genoa mecz

Opublikowany 2010-01-06 05:09:04

Piłkarz Genoa. Urodzony w Beograd, Serbia. Data urodzenia: March 01, 1984. Narodowość: Serbian. Wzrost: 186cm. Waga: 78kg. Pozycja: Attacking Midfielder [R, C]. Numer na koszulce: 17. Poprzednie kluby: Crvena zvezda > Mallorca > Palermo > Genoa (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.