Ivan Pelizzoli Lokomotiv piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 05:13:34

salvatore
718
Piłkarz Lokomotiv. Urodzony w Bergamo, Italy. Data urodzenia: November 18, 1980. Narodowość: Italian. Wzrost: 197cm. Waga: 89kg. Pozycja: Goalkeeper. Numer na koszulce: 22. Poprzednie kluby: Atalanta > Triestina > Atalanta > Reggina > Lokomotiv Moskva.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.