Iron Maiden zespół

Opublikowany 2010-05-18 22:20:51
salvatore
668
Piosenki: Run To The Hills, The Number of the Beast, The Trooper, Fear of the Dark, 2 Minutes to Midnight, Aces High, Hallowed Be Thy Name, Wasted Years, Can I Play With Madness, The Evil That Men Do, The Wicker Man, Iron Maiden, Brave New World, Wrathchild, Phantom of the Opera. Albumy: The Number of the Beast, Powerslave, Piece of Mind, Brave New World

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.