Insa Federico Necaxa fotki

Opublikowany 2010-01-06 04:44:19

DELETED_9D4FB_emik1
796
Piłkarz Necaxa. Urodzony w Capital Federal, Buenos Aires, Argentina. Data urodzenia: January 03, 1980. Narodowość: Argentinian. Wzrost: 179cm. Waga: 73kg. Pozycja: Attacking Midfielder [C]. Poprzednie kluby: Argentinos Juniors > Independiente > Malaga > released > Independiente > Saturn > Boca Juniors > (€4m) Borussia Mönchengladbach > (€3.5m) América > Necaxa (loan).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.