Indio tapety

Opublikowany 2010-06-25 08:50:08
barbbie
503
Piosenki Indio: Snowdrifts,Big Harvest,Save For The Memory,Hard Sun,The Grinding Wheel,Stories,Life Lies Down,Ship On A Sea,My Eyes,This Golden Land,La sombra del amor,Big Hard Sun,El Tesoro De Los Inocentes,The Season Of The Lost,Discovery. Albumy Indio: Como Seria,Big Harvest, Quiero Amar A Otra, Indio

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.