Ilie Adrian Bucurel mecz

Opublikowany 2010-01-06 05:25:49

Urodzony w Craiova, Romania. Data urodzenia: April 20, 1974. Narodowość: Romanian. Wzrost: 180cm. Pozycja: Forward [R, C]. Poprzednie kluby: Electroputere Craiova > Steaua Bucureşti > Galatasaray > Valencia > Alavés > Beşiktaş > FC Zürich > released > (free) GBA > retired in 2006.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.