Hubert Sumlin koncert

Opublikowany 2010-06-23 21:40:23

Piosenki Hubert Sumlin: When Youre in Love,Living The Blues, Little Girl?,I Could Be You,Come Back Little Girl,Blue Shadows,How Can You Leave Me,Look Dont Touch,You Got to Help Me,Still Playing The Blues,Healing Feeling,Im Coming Home,Sitting on Top of the World,Bring Your Love To Me,The Red Rooster,Blues Is Here To Stay. Albumy Hubert Sumlin: Healing Feeling, Heart; Soul, Wake up Call,Blues Guitar Boss

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.