• autor: Anonim
793
Piosenki Hopscotch: Osaka Dub,Somewhere Safe,Soldier,Sometimes,The Rose,She,Eden,Here With You,In a Little While,Pale Blue Eyes,Electric Me,Chapter 32,Animal Fazenda,A Wishful Way,Focus. Albumy Hopscotch: Cinema, Fly, Look Me in the Eyes, Wishful Way
Tagi: #this #zespol #100 #hop #female #trip #rock #top #in #my #friend #band #vocalists #hopscotch

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.