salvatore
595
Piosenki Hem: Pollys Dress,The Fire Thief,Stupid Mouth Shut,Sailor,Half Acre,Idle (The Rabbit Song),When I Was Drinking,Burying Song,Eveningland,Waltz,All That Im Good For,Betting on Trains,Lazy Eye,Not California,Leave Me Here. Albumy Hem: No Word From Tom,Rabbit Songs, Eveningland, Funnel Cloud
Tagi: #zespol #female #indie #country #alt #folk #hem #americana #vocalists

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.