• autor: Anonim
492
Piosenki Hem: Idle (The Rabbit Song),Burying Song,Lazy Eye,Not California,All That Im Good For,Betting on Trains,When I Was Drinking,Pollys Dress,Leave Me Here,Sailor,Stupid Mouth Shut,Eveningland,The Fire Thief,Half Acre,Waltz. Albumy Hem: Funnel Cloud, No Word From Tom, Eveningland,Rabbit Songs
Tagi: #female #galeria #indie #country #alt #folk #hem #americana #vocalists

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.