Headstones koncert

Opublikowany 2010-07-08 07:15:10

  • autor: Anonim
947
Piosenki Headstones: Its All Over,Three Angels,When Something Stands For Nothing,Cubically Contained,Smile and Wave,And,Mystery to Me,Tweeter and the Monkey Man,Heart of Darkness,Cemetery,Reno,Blonde; Blue,Unsound,Blowtorch,Settle. Albumy Headstones: Smile; Wave, The Greatest Fits, Nickels for your Nightmares,Picture of Health

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.