Handful of Hate tapety

Opublikowany 2010-05-13 13:20:53

Piosenki: You Will Bleed, I Gave You Scars, The Pest Son, Bliss Between Thorns, Earthly and Crawling, The March of Hate, Between Pain And Perdition, The Fault to Exist, Extremism Made Fire - Cholera, Livid, Reproach And Blame, Tied, Whipped... Educated, Theory Of Perfection, Whiplaw, Beating Violence. Albumy: Gruesome Splendour, Vicecrown, Hierarchy 1999, Untitled Album

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.