Gustavo Denis Germn fotki Napoli

Opublikowany 2010-01-06 04:30:09

Piłkarz Napoli. Urodzony w Remedios de Escalada, Buenos Aires, Argentina. Data urodzenia: September 10, 1981. Narodowość: Argentinian. Wzrost: 183cm. Waga: 78kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 9. Poprzednie kluby: Talleres (RE) > Quilmes > Los Andes > Cesena > Arsenal de Sarandi > Colón > Independiente > Napoli.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.