Grnkjr Jesper København zdjęcia

Opublikowany 2010-01-06 05:21:04

DELETED_9D4FB_emik1
676
Piłkarz København. Urodzony w Nuuk, Greenland. Data urodzenia: August 12, 1977. Narodowość: Danish. Wzrost: 187cm. Waga: 82kg. Pozycja: Attacking Midfielder/Forward [R, L]. Numer na koszulce: 10. Poprzednie kluby: Aalborg BK > Ajax > (€12.3m) Chelsea > (£2.2m) Birmingham City > (€2m) Atlético Madrid > (€7m) Stuttgart > Kobenhavn.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.