Grajacy pomnik na warszawskiej pradze

Opublikowany 2009-10-18 22:33:03
lOS
4529
Nie wszyscy wiedzą, że Warszawa może się poszczycić jedynym na świecie grającym pomnikiem. Na warszawskiej Pradze stoją skrzypek, akordeonista, gitarzysta, bandżolista i bębniarz – cała piątka z mosiądzu. Ubrani w kraciaste marynarki, grają naprawdę – po wysłaniu SMSa na numer 7141 można odsłuchać jednej ze stu słynnych warszawskich melodii. Wieczorem Pomnik Kapeli Podwórkowej jest podświetlany, a mrugające kolorowe światła sprawiają wrażenie jakby grajkowie tańczyli. Jak miło odkrywać uroki Pragi wśród kolorowych liści słoneczną jesienią...

Komentarze (8)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.