barbbie
465
Piosenki: Pull Up To The Bumper, Ive Seen That Face Before (Libertango), Slave To The Rhythm, La Vie En Rose, Walking In The Rain, Private Life, Love Is The Drug, Corporate Cannibal, I Need A Man, This Is, My Jamaican Guy, Nightclubbing, Williams Blood, Hurricane, Well Well Well. Albumy: Island Life, Nightclubbing, Warm Leatherette, Slave To The Rhythm
Tagi: #disco #new #pop #grace #female #tapety #jones #wave #80s #vocalists

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.