gol Terek Florentin Petre (Florin)

Opublikowany 2010-01-06 04:29:56

DELETED_637EB_mrhot
718
Piłkarz Terek. Urodzony w Bucureşti, Romania. Data urodzenia: January 15, 1976. Narodowość: Romanian. Wzrost: 166cm. Waga: 61kg. Pozycja: Midfielder [R]. Numer na koszulce: 11. Poprzednie kluby: Dinamo Bucuresti > UTA Arad > Dinamo Bucuresti > PFC CSKA Sofia > Terek.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.