gol Benfica Javier Saviola Pedro

Opublikowany 2010-01-06 04:04:53

Piłkarz Benfica. Urodzony w Capital Federal, Buenos Aires, Argentina. Data urodzenia: December 11, 1981. Narodowość: Argentinian. Wzrost: 168cm. Waga: 60kg. Pozycja: Forward [C]. Poprzednie kluby: River Plate > (£15.7m) Barcelona > Monaco (loan) > Sevilla (loan) > Barcelona > (free) Real Madrid > (€5m) Benfica.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.