gol Atlético Madrid Reyes Antonio Jos Caldern

Opublikowany 2010-01-06 05:08:49

fres
621
Piłkarz Atlético Madrid. Urodzony w Utrera, Spain. Data urodzenia: September 01, 1983. Narodowość: Spanish. Wzrost: 178cm. Waga: 75kg. Pozycja: Attacking Midfielder/Forward [L]. Poprzednie kluby: Sevilla > (£20m) Arsenal > Real Madrid (loan) > (€12m) Atletico Madrid > Benfica (loan) > Atletico Madrid.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.